Обсяг вивантаження зерна у портах «Великої Одеси» зріс майже в 6 разів

Share

Протягом тижня майже у 5,8 рази зріс показник добового вивантаження вагонів із зерном в портах «Великої Одеси» – з 92 вагонів на добу до 535 вагонів на добу

Як повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов, також продовжує зростати наявність вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів «Великої Одеси», з 962 вагонів до 2 413 вагонів, передає «УНІАН».

«Загальне вивантаження у портах за минулу добу – 535 вагонів із зерном, показник середньодобового вивантаження за травень – 226 вагонів із зерном. При зазначених обсягах вивантаження, час очікування (черга) складає (за поточного темпу 535 в/д) 4,5 доби», – зазначив Ткачов.

Він додав, що зростання пов'язане з активізацією роботи в портах «Великої Одеси», окрім порту «Південний», після поновлення роботи «зернового коридору».

За інформацією Одеської залізниці, з 19 по 28 травня інспекцію пройшли 23 судна: 12 суден на порт «Одеса» та 11 суден на порт «Чорноморськ». У зоні інспектування знаходяться чотири судна (одне – для порту «Одеса», три – наступні до порту «Чорноморськ»). На огляд зареєстровано п'ять суден (одне – для порту «Одеса» та чотири – для «Чорноморська»). В очікуванні огляду перебувають 49 суден (11 – для порту «Одеса», 22 – для «Чорноморська» та 16 – для «Південного»).

При цьому ситуація в порту «Ізмаїл», який є альтернативою для експорту зернових вантажів, залишається складною через значне накопичення вагонів. Час очікування у черзі в порту збільшився з 25,8 доби попереднього тижня до 31,8 доби цього тижня, за поточного темпу вивантаження 94 в/д.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom