Японія розширила санкції проти Росії

Share

Японія оголосила про новий пакет санкцій проти Росії, до якого увійшли 17 фізичних та 78 юридичних осіб із Росії і сім громадян України, що сприяють російським окупантам

Про це повідомили в японському Міністерстві закордонних справ, передає «Укрінформ».

Санкції запроваджені проти низки російських авіаційних підприємств, зокрема авіазаводів «Урал», «Комсомольськ-на-Амурі» та «Іркутськ» конструкторського бюро машинобудування із Коломни, НВП «Пульсар», групи «ГАЗ», торгового дому «РОСЕЛ», Державного ракетного центру ім. Макєєва та інших організацій.

До санкційного пакета також включені російські Фонд національного добробуту і Фонд захисту національних цінностей, кошти яких використовуються російським режимом для продовження війни проти України.

Щодо визначених фізичних і юридичних осіб буде здійснено заморожування рахунків, якщо такі будуть виявлені в Японії, а також заборонені будь-які фінансові операції з ними.

У межах нового санкційного пакета Токіо запровадив заборону на надання будівельних та інженерних послуг для Росії та розширив перелік забороненого експорту низкою товарів, які сприяють зміцненню промислової бази РФ. Деталі цих санкцій, зокрема перелік товарів, що підпадають під експортні обмеження, визначать пізніше.

Таким чином, у санкційному списку Японії тепер значаться загалом 700 фізичних осіб і 207 організацій з Росії та 311 фізичних осіб з-поміж поплічників агресора на тимчасово окупованих територіях України.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom