Термінали порту «Чорноморськ» готують до передачі у концесію

Share

Портові термінали «Чорноморська» готуються до передачі у концесію, повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

За даними відомства, передати у концесію планується перший, контейнерний та п’ятий термінали. Процес розпочався ще до повномасштабного вторгнення Росії, зараз міністерство його відновлює.

Перший етап – розробка технічно-економічного обґрунтування, наступний – проведення конкурсу серед охочих отримати в концесію термінали порту «Чорноморськ».

Підготовку ТЕО профінансує Глобальний інфраструктурний фонд, експертів і консультантів залучає Європейський банк реконструкції та розвитку і Міжнародна фінансова корпорація.

«Задача майбутнього інвестора – ефективно управляти терміналами морського порту «Чорноморськ» та розвивати їх. Що дасть концесія державі? Україна щороку отримуватиме концесійний внесок та стабільні надходження податків до бюджету. Приватне партнерство призведе до значних інвестицій, дозволить оптимізувати логістику перевезень та підвищить якість надання послуг», – наголосив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom