Метінвест сплатив 2,5 млрд гривень податків за 1 квартал

Share

Група Метінвест з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств у I кварталі 2023 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів в Україні понад 2,5 млрд грн податків і зборів.

За інформацією прес-служби групи, за січень-березень цього року українські підприємства Метінвесту сплатили близько 725 млн грн єдиного соціального внеску, понад 649 млн грн податку з доходів фізичних осіб та близько 442 млн грн податку на прибуток.

Також значними джерелами наповнення державного та місцевих бюджетів України стали плата за землю — понад 288 млн грн, плата за користування надрами — близько 174 млн грн та екологічний податок — майже 136 млн грн.

«Не в традиціях українців опускати руки. Тому підприємства Метінвесту продовжують наповнювати скарбницю України в надскладних воєнних умовах, під постійною загрозою ворожих обстрілів. Ми тримаємо стрій на економічному напрямі попри втрату контролю над маріупольськими комбінатами, блокаду портів та інші негативні для галузі чинники. Адже розуміємо, що бізнес має працювати на перемогу, а потім і на відбудову України», – зазначив гендиректор групи Юрій Риженков.

Нагадаємо, з урахуванням асоційованих компаній та спільних підприємств у 2022 році Метінвест перерахував до бюджетів усіх рівнів в Україні 20,5 млрд грн податків і зборів.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom