На бельгійські заводи Liberty Steel надійшли три заявки

Share

Завершений перший етап торгів щодо продажу прокатних заводів Liberty Steel у Льєжі (Бельгія)

Заявки подали ArcelorMittal, Marcegaglia спільно з європейським підрозділом NLMK, і сама Liberty Steel. Компанії відмовилися від коментарів з цього приводу, передає «ГМК-Центр» із посиланням на «Kallanish».

Бельгійські активи Liberty Steel включають дві лінії гарячого цинкування рулонів у Флемалі та лінії з виробництва пакувальної сталі у Тіллері. Підприємства здатні виробляти до 1 млн т рулонів гарячого оцинкування та 200 тис. т пакувальних сталевих виробів на рік. Liberty Steel придбала ці активи в ArcelorMittal у 2019 році.

ArcelorMittal і Marcegaglia виявляли інтерес переважно до ліній гарячого цинкування рулонів Liberty Liege Flemalle, тоді як Liberty Steel хоче отримати весь підрозділ, включаючи Liberty Liege Tilleur.

У грудні 2022 року суд у Льєжі призначив тимчасового адміністратора та законного представника Liberty Liege для прискорення продажу заводів Flemalle та Tilleur. Окрім того, Liberty Steel контролює металургійний завод з лініями гарячого цинкування в Люксембурзі. Підприємство тимчасово не працює, але офіційно не продається.

Раніше бельгійський суд погодив реструктуризацію активів Liberty Steel у країні, що стало початком їх можливого продажу. У рамках процесу, що має захистити бізнес від кредиторів, активи будуть виставлені на продаж повністю або частково в рамках судового процесу до кінця квітня 2023 року.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom