Україна розвиватиме «зелені» проєкти з німецьким бізнесом

Share

Міненерго і Німецька східна бізнес-асоціація домовилися про сприяння проєктам із «зеленого» відновлення українського енергосектору

Міністр енергетики України Герман Галущенко провів у Берліні зустріч з представниками німецьких компаній, що входять до Німецької східної бізнес-асоціації (German Eastern Business Association), повідомляє прес-служба Міненерго.

Під час зустрічі сторони підписали меморандум про рамкове співробітництво.

Сторони домовилися посилювати українсько-німецьке енергетичне партнерство, а також засвідчили прагнення забезпечити стабільну роботу енергетичного сектору України та розбудову сталої та стійкої енергетичної системи майбутнього.

Меморандум передбачає обмін досвідом між сторонами у прискоренні переходу до зеленої енергетики, реалізацію регулярних спільних форматів співпраці з питань інтеграції енергетичного ринку України з європейським, а також підтримку зеленого відновлення в рамках спільної реалізації пілотних проєктів енергетичної реконструкції в Україні за рахунок інвестицій німецького бізнесу.

Галущенко  звернув увагу на значний потенціал для розвитку зелених технологій у рамках відновлення і відбудови українського енергосектору.

«Відновлювана енергетика – це більше, ніж просто питання клімату. Це важлива частина майбутнього української енергосистеми, яка буде стійкою до військових викликів і відбудовуватиметься на принципах сталого розвитку. Інвестиції у цю галузь – це внесок в енергетичну безпеку всієї Європи», – наголосив він.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom