НБУ відкликав ліцензію у IBOX Bank: Monobank звернувся до клієнтів

Share

Правління Національного банку України ухвалило рішення про відкликання банківської ліцензії в АТ «Айбокс банк» та його ліквідацію з 7 березня 2023 року, повідомляє прес-служба регулятора

За даними НБУ, рішення ухвалене в зв’язку з систематичним порушенням банком законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення.

«Кожен вкладник банку отримає від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб відшкодування в повному розмірі вкладу, враховуючи відсотки, нараховані станом на кінець дня, що передує дню початку процедури виведення банку з ринку, крім випадків, передбачених частиною четвертою статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», – сказано в повідомленні.

Клієнти monobank вже не можуть поповнити свої карти через IBOX Bank.

«У зв'язку з відкликанням ліцензії в АТ «Айбокс Банк» компанія ТОВ «Метапей» (оператор мережі терміналів ІBOX) тимчасово не приймає поповнення на наші картки. Компанії ТОВ «Метапей» потрібен час для укладання нової угоди з іншим банком-партнером (замість АТ «Айбокс банк») для прийому платежів», – йдеться у повідомленні банку, яке розсилають користувачам.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom