Найбільший банк Швейцарії заявив про рекордний збиток за останні 15 років

Share

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну найбільший швейцарський банк Credit Suisse повідомив про найбільший річний збиток з 2008 року

Банк повідомив про збитки в розмірі 1,4 млрд швейцарських франків ($1,5 млрд) за четвертий квартал, пише «УНІАН» із посиланням на Financial Times.

Доходи від інвестиційного банкінгу впали, а клієнти виводили кошти з бізнесу. Річний збиток Credit Suisse склав 7,3 млрд швейцарських франків.

За останні три місяці року клієнти вивели з групи 111 млрд швейцарських франків. За даними банку, 92,7 млрд швейцарських франків припали на бізнес з управління капіталом, що перевищило очікувані аналітиками 61,9 млрд швейцарських франків відтоку в цьому кварталі.

В останньому кварталі 2022 року Credit Suisse повідомив про 33% падіння доходів, що значною мірою пов'язано зі зниженням комісійних від інвестиційного банкінгу на 74%. Доходи банку від управління капіталом впали на 17%, а доходи від управління активами — на 28%.

Credit Suisse вже заявив про те, що починає радикальну реструктуризацію. З 52 тисяч співробітників 9 тисяч осіб потраплять під скорочення.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom