Турецька компанія передасть Україні плавучі електростанції

нас ...
Турецька компанія передасть Україні плавучі електростанції

Турецька компанія Karpowership та АТ «Енергетична компанія України» підписали Меморандум про взаєморозуміння, який передбачає постачання плавучих електростанцій потужністю 500 МВт

Як наголошують у Karpowership, електростанції компанії зможуть забезпечити потреби в електроенергії 1 млн домогосподарств, передає «Бізнес.Цензор» із посиланням на Anadolu.

Допускається розміщення плавучих електростанцій у портах Молдови та Румунії та подача електроенергії в мережі України через ці країни.

Зазначається, що Karpowership та ЕКУ проведуть переговори з владою Румунії та Молдови щодо реалізації цього рішення.

«Плавучі електростанції пропонують швидкі, надійні та гнучкі розв'язання проблем з електрикою, і ми готові підтримати Україну в цьому якнайшвидше», – наголосила представниця турецької компанії Зейнеп Харезі.

Karpowership є одним із найбільших у світі операторів плавучих електростанцій. Потужність флоту компанії з 36 суден становить 6 гігаватів.

«ЕКУ» 28 червня 2022 року у рамках виконання вимоги Третього енергопакету було перепідпорядковано від Міненерго до Мінекономіки для створення на його базі державного енерготрейдера.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1