Зеленський запросив американський бізнес співпрацювати з Україною

Share

Президент України Володимир Зеленський звернувся до учасників зустрічі Національної асоціації торгово-промислових палат США

«Ми вже змогли привернути увагу й маємо співпрацю з такими гігантами міжнародного фінансового та інвестиційного світу як BlackRock, J.P. Morgan і Goldman Sachs. Частиною нашого українського шляху вже стали такі бренди як Starlink чи Westinghouse. Ваші блискучі оборонні системи, як-от HIMARS чи Bradley, уже поєднують нашу історію свободи з вашими підприємствами. Чекаємо на Patriot. Придивляємося до Abrams. Тисячі таких прикладів можливі! І кожен може стати великим бізнесом, працюючи з Україною», – цитує його «Укрінформ».

Президент підкреслив, що, окуповуючи українські території, Росія вивозить обладнання з місцевих фабрик, складів і магазинів, і навіть людей як ресурс. За його словами, після перемоги розпочнеться процес подолання наслідків «хижацької політики Росії», а також процес відбудови інфраструктури й економіки країни, що стане найбільшим економічним проєктом сучасності в Європі.

«Уже зрозуміло, що американський бізнес може стати тим локомотивом, який знову витягне вперед глобальне економічне зростання», – підкреслив він.

Задля майбутніх високих результатів «в усіх галузях – від зброї й оборони до будівництва, від зв’язку до аграрного сектора, від транспорту до IT, від банків до медицини», Зеленський запросив американський бізнес працювати з Україною вже зараз.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom