Війська РФ не можуть запустити в роботу жодного енергоблоку ЗАЕС, - «Енергоатом»

нас ...
Війська РФ не можуть запустити в роботу жодного енергоблоку ЗАЕС, - «Енергоатом»

Через відмову частини українського персоналу Запорізької атомної електростанції співпрацювати з російськими окупантами, а також брак власних кадрів росіяни не можуть ані запустити, ані експлуатувати енергоблоки станції

Про це повідомляє «Енергоатом».

«У кадровий дефіцит росіяни самі себе загнали, заблокувавши доступ на станцію майже 1500 українським працівникам ЗАЕС, котрі відмовились отримувати російські паспорти і підписувати договір із фейковим АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або іншим підприємством «Росатома». Аби поліпшити власне становище, загарбники шукають для ЗАЕС «нових» атомників на території РФ та готові розселяти майбутніх працівників у націоналізовані, а точніше – примусово забрані, квартири енергодарців, які виїхали з окупованого міста», - сказано в повідомленні.

Крім того, запустити блоки заважає і поступова деградація спеціалізованого обладнання.

«Однак активність окупантів проявляється в іншому: навколо енергоблоків Запорізької АЕС та сухого сховища відпрацьованого ядерного палива (ССВЯП) вони продовжують зводити укріплення і будувати військові споруди. Такі дії росіян є категорично неприпустимими і порушують всі наявні норми ядерної та радіаційної безпеки», - сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1