Liberty Steel UK призупинить випуск нерентабельної продукції

Share

Liberty Steel UK (LSUK) має наміри сконцентруватися на виробництві високомаржинальної продукції та призупинити випуск нерентабельної, з частковим вивільненням незадіяного персоналу

Про це з посиланням на повідомлення компанії передає «ГМК-Центр».

«З огляду на серйозні проблеми конкурентоспроможності сталеливарної промисловості Великої Британії, LSUK має реалізувати кілька етапів своєї програми реструктуризації, щоб забезпечити стабільне майбутнє для свого бізнесу та робочої сили. Це дасть компанії змогу краще протистояти складним ринковим умовам, обслуговувати стратегічні ланцюги поставок і створювати основу для декарбонізованої сталеливарної промисловості країни», – зазначає Liberty Steel.

Компанія планує сконцентруватися на виробництві високовартісної легованої сталі на заводах Specialty Steel UK (SSUK) у Ротерхемі, Стоксбріджі та Брінсворті. Продукція постачатиметься для стратегічної аерокосмічної, енергетичної та машинобудівної промисловості.

SSUK протягом року нарощуватиме виробництво високовартісної продукції на спеціалізованих заводах, щоб вийти на беззбитковість до вересня 2023 року. При цьому LSUK призупинив процес продажу заводів у Стоксбріджі та Брінсворті.

У зв’язку з ліквідацією нерентабельних підприємств зупиненню підлягають заводи Liberty Steel Newport і переробні підприємства Liberty Performance Steel West Bromwich, які перетворять на центри продажу та розподілу продукції компанії. Також заплановане скорочення виробництва на заводі в Ротерхемі для пом’якшення впливу неконкурентоспроможних витрат на електроенергію.

При цьому компанія зобов’язується відновити товарне виробництво та зупинені заводи, коли цьому сприятимуть ринкові умови. Довгостроковою метою є модернізація заводу в Ротерхемі для виробництва 2 млн т екологічно чистої сталі на рік.

«Попри вливання £200 млн протягом останніх двох років, виробництво деяких видів продукції на заводах Ротерхема та інших підприємствах стало нежиттєздатним у короткостроковій перспективі через високі витрати на енергоносії та зростання імпорту з країн, які не дотримуються екологічних стандартів», – зазначає компанія.

Через призупинення Liberty Performance Steels у Вест-Бромвічі та реконфігурацію Liberty Steel Newport у центр зберігання можуть скоротити до 440 робочих місць. Компанія запропонує альтернативу звільненню через свою унікальну програму Workforce Solutions, яка спрямована на утримання, перерозподіл і перекваліфікацію постраждалих робітників.

«Переорієнтація нашої діяльності створить правильну платформу для високоякісних виробничих підприємств Liberty Steel UK, яка допоможе швидко адаптуватися до складних реалій ринку. Підтримка основних клієнтів дасть змогу виробляти високоякісні, диференційовані продукти в майбутньому. Ми залишаємося відданими нашим довгостроковим планам розвитку у Великій Британії, включаючи наш план перетворити Ротерхем на хаб екологічно чистої сталі», – коментує Джеффрі Кабель, директор з питань трансформації Liberty Steel Group.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom