Споживання е/е в Україні підвищилося через суттєве зниження температури, – «Укренерго»

Share

На 10:00 11 січня споживання електроенергії в Україні підвищилось через суттєве зниження температури на сході і в центрі країни, внаслідок цього зріс дефіцит потужності

Про це повідомляє НЕК «Укренерго».

«Для забезпечення балансу в енергосистемі до всіх областей доведені ліміти споживання, які діють протягом усієї доби – з 00:00 до 24:00. Вже з 7:00 у Дніпропетровській та Харківській областях ліміти були критично перевищені, внаслідок чого для збереження стабільної роботи енергосистеми були застосовані аварійні відключення», – сказано в повідомленні.

В окремих областях внаслідок поривчастого вітру є пошкодження у мережах операторів системи розподілу, ведуться ремонтні роботи.

У прифронтових регіонах на сході та півдні ситуація з електропостачанням залишається складною через значні пошкодження електромереж внаслідок високої активності бойових дій.

У компанії зазначили, що нині енергосистема не може покрити споживання у повному обсязі через пошкодження та тимчасову окупацію ворогом низки електростанцій, які виробляють електроенергію, серед яких і Запорізька АЕС, потужності якої дозволили б повною мірою покрити потребу в електроенергії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom