Кабмін змінив керівників «Укргазвидобування» та «Укртрансгазу»

Share

Кабінет міністрів змінив тимчасово виконуючих обов’язків керівників двох стратегічних підприємств групи «Нафтогаз» – «Укргазвидобування» та «Укртрансгазу»

 Відповідне рішення уряд ухвалив 6 січня, передає прес-служба НАК.

Тимчасово виконуючим обов'язки АТ «Укргазвидобування» призначений Олег Толмачев, який очолював дивізіон «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

«Олег Толмачев має понад 20 років досвіду у видобуванні вуглеводнів у Північній Америці. Обіймав керівні посади у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources і Montage Resources. Зокрема, очолював високотехнологічні проекти з розробки великих родовищ у Північній Америці з покладами газу та газоконденсату. Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проектів, формування й керування мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів)», – сказано в повідомленні.

Виконуючим обов’язки керівника АТ «Укртрансгаз», що є оператором всіх українських підземних сховищ газу, призначений Роман Малютін, який має понад 20 років досвіду роботи на підприємствах, що займаються транспортуванням та зберіганням газу.

«Роман Малютін пройшов увесь шлях від оператора та інженера на Кегичівському ПСГ до заступника головного інженера східного регіону Оператора газотранспортної системи України. Протягом останніх півтора року очолював технічний департамент АТ «Укртрансгаз», де відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрямки енергетики та метрології, а також супроводжував проекти з розвитку низьковуглецевих технологій та зберігання водневих сумішей», – сказано в повідомленні.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom