У Міненерго назвали відповідальних за недотримання графіків відключення е/е

Share

На минулому тижні кількість скарг від споживачів щодо недотримання графіків відключення електроенергії та несправедливості у черговості відключень зросла удвічі. За недотримання графіків персональну відповідальність нестимуть керівники ОСР

Про це заявив міністр енергетики України Герман Галущенко, передає прес-служба Міністерства енергетики України.

«Аналіз, який Міненерго провело спільно з НКРЕКП та Держенергонаглядом свідчить, що невдоволення громадян обґрунтоване. Серед регіонів, по яких надходить найбільше скарг, – Київ, Київська область, Полтава і Львів», – зазначив він.

Галущенко підкреслив, що при відключенні електроенергії ОСР має керуватися справедливим підходом, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах.

«Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній нестимуть персональну відповідальність», – підкреслив міністр.

Голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський наголосив, що комісія запроваджує персональну відповідальність керівників ОСР за невиконання нормативних документів щодо обмежень споживання.

Крім того, регулятор отримує значну частину скарг на неналежну комунікацію ОСР зі споживачами, зокрема, недонесення інформації про відключення, їх обсяги та актуальність складених графіків.

Також комісія звертає увагу операторів розподільчих мереж на необхідність врахування показників лічильників та застосування коефіцієнта зниження при виставленні рахунків споживачам «за усередненим споживанням» за листопад.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom