Дефіцит потужності в енергосистемі України скоротився до 30%, – «Укренерго»

Share

В енергосистемі України все ще зберігається дефіцит електроенергії – 30% від загального обсягу споживання. В усіх областях України введені і планові, і аварійні графіки обмеження споживання

Про це повідомляє «Укренерго», передає «Бізнес.Цензор».

«На 11:00 виробники електроенергії забезпечили понад 70% потреб споживання в країні. Першочергово подано живлення на об’єкти критичної інфраструктури в усіх областях: котельні, газорозподільчі станції, водоканали, очисні споруди, в деяких регіонах працює громадський електротранспорт», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що атомні станції також набирають потужність. Наразі забезпечено живлення потреб Запорізької АЕС.

Попри отримані після ракетних обстрілів ушкодження, працюють тепло- та гідроелектростанції, теплоелектроцентралі, також підключилась в роботу частина «зеленої» генерації.

В «Укренерго» наголосили, що роботи з відновлення живлення побутовим споживачам продовжуються. Водночас темпи відновлення сповільнюють складні погодні умови: через сильний вітер, дощ та мінусову температуру вночі до пошкоджень, завданих російськими ракетами, додаються обмерзання та пориви проводів в розподільчих мережах (обленерго).

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom