До АРМА передали активи російських бізнесменів на 10 млрд грн

Share

Бюро економічної безпеки передало в управління АРМА актив відомих російських бізнесменів на 10 млрд грн, повідомляє прес-служба БЕБ

«Відповідне рішення суду стосується раніше заарештованих корпоративних прав у виді 100% часток статутного капіталу, акцій, а також промислових зразків підприємств групи компаній, які підконтрольні громадянам РФ – це відомі російські мільярдери. Ринкова вартість активів переданих Бюро економічної безпеки до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів становить понад 10 млрд грн», – сказано в повідомленні.

Детективи БЕБ під час досудового слідства встановили, що власники групи компаній діяли за заздалегідь розробленим планом та намагалися приховати і замаскувати фактичне володіння належними їм активами на території України. Зокрема, спробували фіктивно вивести з власності активи 7 підприємств з виробництва та реалізації питної води. Підприємства перебувають у їхній фактичній власності через підконтрольну офшорну компанію нерезидента.

Метою таких дій бізнесменів з РФ було уникнення санкцій та примусового вилучення прав власності.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom