Норвегія готує внесок до фонду підтримки України

Share

Уряд Норвегії готується внести близько 1,5 мільярда норвезьких крон (близько $144 млн) до Міжнародного фонду для України під керівництвом Великої Британії

Вказана сума буде надана фонду додатково до 400 млн норвезьких крон, які уряд надав для військової допомоги Україні раніше, передає «Укрінформ».

За словами міністра оборони Норвегії Бйорна Арільда ??Грама, перший транш оборонної допомоги Україні з боку норвезького уряду було використано для придбання безпілотників, обладнання для встановлення перешкод ворожим безпілотникам, а також артилерійських снарядів.

«Цей фонд надає техніку, придбану безпосередньо в ОПК. Норвегія має провідну світову оборонну промисловість у певних сферах і виробляє системи, які можуть задовольнити потреби України. Я радий, що норвезька промисловість зможе конкурувати за контракти через цей фонд», – заявив Грам після зустрічі зі своїм британським колегою Беном Воллесом в Единбурзі.

Воллес, своєю чергою, зазначив, що Норвегія залишається непохитною у своїй підтримці України, і цей «значний новий внесок до Міжнародного фонду для України матиме суттєве значення для надання подальшої військової допомоги».

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom