Посол спрогнозував, коли в Україні можуть запустити завод із виробництва Bayraktar

Share

Будівництво в Україні заводу з виробництва ударних оперативно-тактичних безпілотників Bayraktar може тривати кілька місяців, а запустять його у 2023 році

Про це в етері національного телемарафону сказав посол України в Туреччині Василь Боднар, передає «Інтерфакс-Україна».

«Звичайно, є певні нюанси, пов'язані із завезенням певного обладнання та з вибором компанії для будівництва, але це технічні деталі. Я думаю, що найближчого місяця ми побачимо певний прогрес у цьому питанні. Саме будівництво може зайняти кілька місяців, а запуск заводу (може відбутися – Ред.) у 2023 році, можливо, наприкінці», – сказав Боднар.

Він нагадав, що під час візиту президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана до України 3 лютого було підписано відповідну угоду, а півтора тижні тому Кабінет міністрів України затвердив її та передав на ратифікацію до Верховної Ради.

«Паралельно власник компанії Baykar Makina прибрав земельну ділянку і зробив проєкт самого заводу, а також створив відповідну українську компанію, яку зареєстрував. Мені здається, що, незважаючи на процес ратифікації, компанія вже починає підготовчі роботи для того, щоб почати будівництво цього заводу», – додав посол.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom