Щонайменше $20 млрд очікує Україна від цьогорічного експорту зернових

нас ...
Щонайменше $20 млрд очікує Україна від цьогорічного експорту зернових

Враховуючи середньостатистичні ціни на світовому продовольчому ринку, Україна очікує отримати мінімум $20 млрд за експорт зернових

Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, передає прес-служба міністерства.

«Ми маємо десятки заявок від інших країн. І це є підтвердженням того, що власники суден і трейдери вірять, що під міжнародним патронатом буде виконана зернова угода. Світ потребує продовольства з України. І ця потреба, і величезний попит дають віру в те, що двосторонній режим буде тільки зростати. Це відбуватиметься не через місяці, а в найближчі тижні», — зазначив Висоцький.

За його словами, три українські порти зможуть обслуговувати від 80 суден на місяць. Як мінімум, по одному судну з кожного порту.

«Йдеться про 3-3,5 млн тонн продукції на місяць. На сьогодні це досить оптимістичний показник. І це позитивний сигнал для вирівнювання цін на внутрішньому ринку з умовою покриття собівартості, щоб фермери могли продовжувати операційну діяльність і з упевненістю дивитися в осінньо-польові роботи, які вже активно розпочнуться буквально за декілька тижнів», — вважає Висоцький.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1