Bank of America назвав настрої інвесторів найбільш песимістичними після кризи 2008 року

нас ...
Bank of America назвав настрої інвесторів найбільш песимістичними після кризи 2008 року

Очікування глобального зростання та корпоративних прибутків впали до рекордно низького рівня, а рівень готівки навпаки рекордно зріс за понад 20 років

Про це свідчить щомісячне опитування менеджерів фондів Bank of America, передає «Економічна правда» з посиланням на Reuters.

Опитування проводилось з 8 по 15 липня серед майже 300 інвесторів, які контролюють активи в управлінні на загальну суму $800 млрд.

Результати продемонстрували «жахливий рівень песимізму інвесторів», який перевершує глибину пандемії COVID-19 і світової фінансової кризи 2008 року.

Зазначається, що інвестори підвищили рівень готівки до понад 6%, що є найвищим показником з жовтня 2001 року. Водночас розподіл акцій впав до рівня, який востаннє спостерігався після краху Lehman Brothers у 2008 році.

Побоювання щодо рецесії зросли до рівня, який востаннє спостерігався у травні 2020 року, а настрої інвесторів залишаються на максимальному «ведмежому рівні».

І хоча три чверті опитаних менеджерів фондів очікують зниження інфляції в наступні 12 місяців, фон залишається «стагфляційним» із високою інфляцією та уповільненням зростання, який підтримує настрої.

Перспектива збереження високої інфляції є наразі найвищим ризиком для світових ринків, за ним слідує глобальна рецесія. Війна Росії проти України опустилась на 5 сходинку серед ризиків

Половина опитаних інвесторів хочуть, щоб компанії зміцнили свої баланси, тоді як менше третини хотіли б бачити більше капітальних витрат.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1