Кількість вантажівок, які виїхали через оновлений пункт на кордоні з Польщею, зросла на 51%

Share

За місяць роботи оновленого пункту пропуску «Краківець – Корчова» на кордоні України та Польщі середня добова кількість вантажівок, які виїхали з України, зросла на 51% – до 423

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«Проєкт «Відкритий кордон» – це не лише про стратегічний розвиток логістики на європейському напрямку, але й один із проєктів «виживання» для нашої економіки. В умовах блокади морських портів нарощування пропускних спроможностей автомобільних пунктів пропуску дозволяє підтримувати українських експортерів та покращувати продовольчу ситуацію в світі», – сказав міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

За його даними, реалізація пілотного проєкту у пункті «Краківець – Корчова» дозволила збільшити середньодобову кількість пропущених в Польщу вантажівок на 51% та скоротити черги на кордонах.

«Найближчим часом плануємо масштабувати «Відкритий кордон» на інші пункти пропуску. Серед пріоритетів – найбільш завантажений пункт на українсько-польському кордоні «Ягодин – Дорогуськ» – сказав Кубраков.

Нині в пункті пропуску продовжуються роботи з облаштування майданчиків відстою для вантажівок; окремого терміналу для огляду автобусів, здатного пропускати до 50 транспортних засобів на добу; навісу над павільйонами для митного та паспортного контролю.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom