Британія пропонує скасувати антидемпінгові заходи на арматуру з Китаю

Share

Британське Управління торгівельного захисту (Trade Remedies Authority — TRA) запропонувало скасувати антидемпінгові заходи щодо арматури виробництва КНР. Таким чином британці сподіваються компенсувати падіння постачань з інших країн на тлі війни в Україні, пише Silk Bridge.

Антидемпінгові заходи діють з 2016 року, але TRA заявило, що їхнє збереження не відповідає економічним інтересам Великобританії з огляду на високий попит на сталь у будівельному секторі та падіння поставок з Росії, Білорусі та України.

За даними TRA, із цих трьох країн постачалося 27% британського імпорту арматури у 2020–2021 роках, і цей показник, ймовірно, суттєво скоротиться внаслідок вторгнення Росії до України та наступних санкцій Великобританії проти Росії та Білорусі.

У TRA заявили, що збереження заходів щодо арматури з Китаю (HFP Rebar) матиме «серйозний» економічний вплив на Велику Британію.

«На нашу думку, вплив на британську економіку більш високих цін стане більш вагомим, ніж вплив скасування мит на китайський імпорт на єдиного британського виробника арматури», – сказав виконавчий директор TRA Олівер Гріффітс.

Пропозиція TRA підлягає 30-денному періоду консультацій, перш ніж буде винесено остаточну рекомендацію, яка буде представлена британському уряду для ухвалення рішення.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom