ЦГЗК налагодив виробництво товарного концентрату із вмістом заліза 70%

Share

Центральний гірничо-збагачувальний комбінат Групи Метінвест налагодив виробництво залізорудного концентрату преміум-класу в промислових масштабах, повідомила компанія.

Спеціалістам комбінату вдалося удосконалити роботу устаткування збагачувальної фабрики, завдяки чому ЦГЗК збільшив обсяги виробництва концентрату з вмістом заліза 70%. Раніше його використовували тільки для виготовлення обкотишів, що застосовуються в технології DRI – прямого відновлення заліза.

У спільній роботі збагачувальників і фахівців дирекції з технології та якості підприємства вдосконалено процес тонкого грохочення й дозбагачення. Збільшення виробництва преміум-продукції дозволило ЦГЗК відкрити нові напрямки постачання до світових металургійних підприємств. 

"Наразі підприємство працює на 80% від виробничих планів мирного часу. Ми знаходимо нові логістичні рішення, завдяки операційним поліпшенням і роботі над новими технологіями підвищуємо якість продукції. Після вдосконалення технології тонкого грохочення, яку раніше застосовували у виробництві DRI-обкотишів, ми налагодили роботу всього промислового комплексу. Це дало можливість комбінату збільшити обсяги виготовлення концентрату преміального класу, що має попит на металургійних ринках світу, – зазначив Дмитро Шевчик, генеральний директор Центрального ГЗК.