Іноземним інвесторам хочуть запропонувати «воєнне страхування»

Share

Іноземним інвесторам, які продовжують інвестувати в українську економіку, можуть запропонувати послугу із страхування так званих воєнних ризиків

Про це в ефірі національного марафону заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко, передає «Укрінформ».

«Інвестор зазвичай стикається з різними економічними ризиками в будь-якій країні. Але в Україні ситуація наразі специфічна – через агресію з боку Росії ми маємо ще і воєнні ризики. Щоб не просто зменшити, а навіть прибрати такі ризики з портфеля інвестора, обговорюється можливість введення такого виду страхування з боку наших союзників по відношенню до всіх тих, хто вкладає кошти в нашу економіку», – сказав Устенко.

За його словами, для більшості іноземних інвесторів присутність у нашій країні вже навіть не є питанням для обговорення.

«Загалом для більшості інвесторів, з якими ми наразі обговорюємо поствоєнне відновлення України, перебування в Україні – це a must. Вони просто повинні бути тут, вони не можуть дозволити собі не бути в Україні. Наше завдання – підтримати та зберегти цей інтерес до української економіки протягом тривалого часу. А це можливо єдиним способом в подальшому – створювати можливості для розвитку бізнесу», – додав радник Зеленського.

Нагадаємо, уряд України закликає країн-партнерів посприяти поверненню до роботи на безпечній українській території міжнародних компаній, які провадили діяльність в Україні до початку широкомасштабної агресії Росії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom