В Україні із зони активних бойових дій переїхали понад 600 підприємств

Share

Із областей, де тривають бойові дії, завершило переїзд 601 підприємство, яке взяло участь в програмі релокації. 390 з них вже відновили роботу на нових майданчиках у західних регіонах України

Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Ще 87 підприємств знаходяться на різних стадіях транспортування. Незабаром переїде ще 151 підприємство, яке на даний час вже знаходиться на маршрутах або оформлює необхідні документи.

Найпопулярнішими областями для релокації залишаються  Закарпатська, Львівська та Чернівецька. Також бізнес знаходить нові місця для розміщення своїх потужностей у Тернопільській, Івано-Франківській, Вінницькій і деяких інших областях.

«Місцева влада допомагає знаходити приміщення для роботи, забезпечити підключення до мереж. Також допомагають знайти житло для працівників і налагоджувати логістичні маршрути. Співпраця держави та бізнесу не закінчується після переїзду, підприємцям допомагатимуть і надалі – з адаптацією, підбором працівників, налагодженням логістичних маршрутів та пошуком нових ринків збуту, в тому числі за кордоном», – зазначив заступник міністра економіки Ігор Дядюра.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom