540 мобілізованих працівників «Інтерпайп» отримали екіпіровку та амуніцію від компанії

Share

В компанії «Інтерпайп» працюють близько 10 тисяч осіб, і вже 781 із них захищають країну в лавах Збройних сил та територіальної оборони

Більшість співробітників (понад 600) були мобілізовані після початку масштабної війни в Україні. Для допомоги мобілізованим колегам в компанії за підтримки Віктора Пінчука створили власний волонтерський штаб, повідомляє пресслужба компанії.

Зараз мобілізовані працівники «Інтерпайп» допомагають у тилу та захищають Україну в гарячих точках на Харківщині, у Луганській, Запорізькій, Донецькій і Херсонській областях. Кожного з них за потреби забезпечують екіпіровкою. В першу чергу – бронежилетами, а також спеціальними турнікетами і кровоспинними препаратами за міжнародним стандартом. Також допомагають тактичною екіпіровкою – берцями, формою, розгрузками під магазини, протиосколковими окулярами, формою, спальними мішками тощо. Тактичну екіпіровку замовили в Німеччині, Данії та Україні.

«Працівників у гарячих точках забезпечили й спеціальною технікою – тепловізорами та раціями. Зокрема тепловізори доставляли прямо на передову за підтримки волонтерів та військових. Кожна така доставка була окремою маленькою спецоперацією», – сказано в повідомленні.

Також волонтерський штаб обробляє й специфічні запити. Наприклад, на інструменти для ремонту техніки, саперні чи штикові лопати та маскувальні сітки.

«Ми розуміємо, що Збройні сили забезпечують багато чим, але не всім. Тому у компанії вирішили створити корпоративний волонтерський штаб і закупити необхідні речі для мобілізованих працівників, яких чимало. У штабі є відповідальні за закупівлі й проведення платежів, збір і доставку необхідного, а також ті, хто тримає зв’язок із мобілізованими колегами. Один волонтер спілкується десь із 100 мобілізованими та розуміє, як справи у кожного з колег і чи забезпечені наші захисники усім необхідним», – розповіла директорка з комунікацій «Інтерпайп» Людмила Новак.

На сьогодні 540 захисників, які працюють в «Інтерпайп», отримали допомогу. А для працівників у гарячих точках компанія придбала 21 німецький тепловізор та близько 100 комплектів рацій.

«Інтерпайп» – українська промислова компанія, виробник сталевих труб та залізничної продукції. Продукція компанії постачається більш ніж у 80 країн світу через мережу торгових офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи. У 2021 року «Інтерпайп» реалізував 602 тис. т трубної продукції та 174 тис. т залізничної продукції. Продаж залізничних продуктів здійснюється під брендом KLW.

В «Інтерпайпі» працюють 10 тис. співробітників. У 2021 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 3 млрд. грн.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom