Через війну на підприємствах України постраждав 281 працівник

нас ...
Через війну на підприємствах України постраждав 281 працівник

З початку повномасштабного військового вторгнення Росії на підприємствах України зафіксовано 132 випадки травмування та/або смерті працівників, більшість з яких групові

Про це повідомив Фонд соціального страхування України.

Під час виконання трудових обов’язків через збройну агресію Росії постраждав 281 працівник (плюс 19 за останній тиждень), 96 з них загинули.

Найбільша кількість потерпілих зареєстрована у Миколаївській області – 54 постраждалих, 24 з яких травмовані смертельно, Києві – 51 постраждалий, 19 смертельно, на Донеччині – 31 постраждалий, 7 смертельно, а також в Сумській області – 22 постраждалих, 8 смертельно.

Усі постраждалі працівники забезпечуються страховими виплатами і медико-соціальними послугами.

Потерпілі зі стійкою втратою працездатності протягом життя або до повного відновлення здоров’я крім одноразових допомог також забезпечуються щомісячними страховими виплатами. Також одноразові грошові допомоги і щомісячні страхові виплати призначаються для членів сімей загиблих працівників.

До відомостей про кількість постраждалих не включаються військовослужбовці, поліцейські, рядовий та начальницький склад органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту ДСНС та ін.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1