В Україні з’явиться реєстр пошкодженого та знищеного Росією майна

нас ...
В Україні з’явиться реєстр пошкодженого та знищеного Росією майна

Кабінет міністрів постановив створити державний реєстр пошкодженого та знищеного Росією майна українців, повідомила на своїй сторінці в Facebook заступниця голови комітету Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк

Постанова розширює перелік об’єктів нерухомого майна, щодо яких подаватиметься інформаційне повідомлення про пошкодження та знищення.

«Відтепер його можна буде подати щодо всіх видів об’єктів нерухомого майна, об’єктів будівництва, щодо яких отримано право на виконання будівельних робіт, їх складових, спільного майна багатоквартирного будинку, а також лінійних об’єктів інженерно-транспортної інфраструктури (енергетичної інфраструктури)», - зазначила Шуляк.

Також розширений перелік суб’єктів, які мають право подати повідомлення. Це зможуть робити також спадкоємці фізичних осіб і юридичні особи.

Створюється Держреєстр майна, пошкодженого та знищеного Росією. Він функціонуватиме як єдина державна інформаційно-комунікаційна система, яка призначена для збирання, накопичення, обліку, обробки, зберігання та захисту інформації про пошкоджене та знищене нерухоме майно, просторові координати об'єктів, осіб, нерухоме майно яких пошкоджено або знищено, шкоду та збитки, завдані внаслідок пошкодження такого майна.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1