Великобританія заборонила імпорт виробів із заліза та сталі з РФ

нас ...
Великобританія заборонила імпорт виробів із заліза та сталі з РФ

Велика Британія запровадила нові санкції проти російського «Сбєрбанка», а також заборонила імпорт виробів із заліза та сталі з країни-агресора

Міністр закордонних справ Ліз Трасс оголосила про запровадження нових санкцій «після нових повідомлень про огидні напади на мирних жителів в Україні цього тижня», передає «Бізнес.Цензор» із посиланням на британський уряд.

Запроваджені заходи у рамках п’ятого скоординованих санкцій країн Заходу проти РФ включають:

  • заморожування активів російського «Сбєрбанку» та Кредитного банку Москви;
  • повну заборону всіх нових зовнішніх інвестицій в Росію (у 2020 році інвестиції Великої Британії в Росію становили понад 11 мільярдів фунтів стерлінгів);
  • заборону експорту основного нафтопереробного обладнання та каталізаторів;
  • заборону на імпорт виробів із заліза та сталі з РФ;
  • обмеження на продаж технологій.

Крім того, до кінця 2022 року Велика Британія припинить імпорт російського вугілля та нафти, а після цього якнайшвидше припинить імпорт газу.

До британського санкційного списку також включені ще 8 російських олігархів, що працюють у галузях, які Путін використовує для підтримки своєї військової економіки.

Зокрема, санкції запроваджено проти власників російських виробників добрив «Акрон» та «ФосАгро» – В'ячеслава Кантора та Андрія Гур'єва, директора КамАЗа Сергія Когогіна, президента виробника алмазів «АлРоса» Сергія Іванова, мільярдера і власника газової компанії «НоваТек» Леоніда Міхельсона, гендиректора «Газпромбанку» Андрія Акімова, гендиректора «Гапромнєфті» Олександра Дюкова та сина російського мільярдера і друга Путіна Бориса Ротенберга.

Нагадаємо, що США також посилили санкції проти найбільшої фінансової установи Росії – «Сбєрбанку» та найбільшого російського приватного «Альфа-банку».

Теги:   #санкції   #санкции  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1