Ferrexpo передала 70 автомобілів на потреби оборони

Share

Підприємства групи Ferrexpo, зокрема Полтавський, Єристівський та Біланівський ГЗК, передали автомобілі для гуманітарних потреб Збройних Сил України та територіальної оборони України. Усього Ferrexpo передала понад 70 автомобілів різного класу на загальну суму понад 3,5 млн. долларів США.

"Захисники нашої країни потребують підтримки, і ми як соціально відповідальна Компанія та громадяни своєї країни не можемо стояти осторонь. Потреба транспортних засобів – наразі одна із ключових. Відповідно до норм чинного законодавства в умовах воєнного стану ми оперативно зреагували та організували передачу наявних у нас автомобілів різного класу”, – повідомив Керівник програм корпоративної соціальної відповідальності Ferrexpo в Україні Юрій Химич.

Ferrexpo також надає гуманітарну допомогу місцевим громадам і силам оборони країни, для чого був створений Гуманітарний фонд обсягом 7,5 мільйонів доларів. Компанія продовжує стежити за поточною ситуацією в Україні та оперативно надавати допомогу тим, хто її найбільше потребує.