Каметсталь розпочала ремонт конвертера

нас ...
Каметсталь розпочала ремонт конвертера

У конвертерному цеху комбінату «Каметсталь» Групи Метінвест стартував ремонт конвертера № 2, який є основним агрегатом у виробництві безперервнолитої заготовки. Як зазначила прес-служба компанії, роботи відбуваються відповідно до затвердженого графіка капітальних ремонтів.

В рамках капремонту планують замінити опорний підшипник конвертера, один з найбільших механічних вузлів агрегату, завдяки якому конвертер утримується на вазі під час нахилу в процесі його роботи. Опорний підшипник працює в умовах високих динамічних навантажень, тому в елементах його конструкції утворюються пошкодження.

«Завдяки капітальному ремонту конвертера № 2 підвищиться надійність його роботи та продовжиться термін експлуатації, а ми зможемо й надалі виплавляти якісну сталь для України», – зазначив генеральний директор «Каметсталі» Дмитро Липпа.

Зараз тривають демонтажні роботи старого устаткування, термін служби якого вичерпався. Потім ремонтники змонтують новий підшипник, що має вагу 5 тонн та майже 2 метри в діаметрі. Також під час проведення капітального ремонту проведуть перефутерування конвертера. Основні роботи виконують бригади підрядників з Метінвест-Промсервісу.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1