У морі застрягла рекордна кількість російської Urals

нас ...
У морі застрягла рекордна кількість російської Urals

Близько 62 млн барелів флагманської російської нафти марки Urals, рекордна кількість, перебуває на суднах у морі

Це показали дані енергетичної аналітичної компанії Vortexa, на тлі того, як трейдери щосили намагалися знайти покупців на нафту, повідомляє УНН із посиланням на Reuters.

За даними Vortexa, обсяг сирої нафти марки Urals, що зараз у морі, втричі перевищує середній довоєнний показник, попри те, що експорт російської морської нафти в травні впав до 6,7 млн ??барелів на добу, що приблизно на 15% менше, ніж 7,9 барелів на добу у лютому.

«Загальні цифри, що свідчать про те, що російський експорт, як і раніше, відносно високий, не відображають усієї картини, - сказав стратег з Х'юстона з енергетичних питань Клей Сейгл. - Російська нафта в морі продовжує накопичуватися».

За словами Сейгла, вантажів Urals у морі без певного пункту призначення 15% від загальної кількості, що є новим рекордом. Частина нафти може бути в дорозі до невідомих покупців, а частина може бути непроданим вантажем.

Більшість барелів російської сирої нафти прямує до Азії, переважно до Індії та Китаю, тоді як обсяги до Європи також зросли напередодні запровадження заборони.

США та інші країни заборонили імпорт російської нафти та нафтопродуктів у зв'язку з її вторгненням в Україну, інші країни уникають її придбання, побоюючись майбутніх санкцій. Єврокомісія розглядає можливість запровадження ембарго на російську нафту.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1