Проєкт державного бюджету України на 2025 рік передбачає понад 55 мільярдів гривень на виробництво зброї й військової техніки.
Про це повідомив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін
«Під час засідання уряду підтримали проєкт Держбюджету на 2025 рік. На виробництво озброєння й військової техніки загалом виділили понад 55 мільярдів гривень. Це більше, ніж було виділено на цей рік», – зазначив він.
За його словами, 54,55 млрд – підуть на розвиток виробництва, розробку та впровадження нових технологій, нарощення виробничих потужностей для виготовлення продукції оборонного призначення. Це більше, ніж було виділено на 2024 рік — близько 51 млрд.
Ще 500 млн грн виділено на програму доступних кредитів для оборонних підприємств.
«Ця програма була створена цього року, і дає можливість виробникам брати кредити під 5% річних. Решту відсотків покриватиме держбюджет», – відзначив Сметанін.
Як раніше повідомляв UAprom, Кабінет міністрів 8 листопада схвалив проєкт Закону «Про державний бюджет України на 2025 рік» до другого читання.