Міністерства сталі та торгівлі Індії прагнуть розслідувати дешевший імпорт з Китаю

Share

Федеральне міністерство сталі Індії звернулося до міністерства торгівлі з проханням розслідувати дешевший імпорт сталі з Китаю та В’єтнаму.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на обізнані джерела.

Як зазначається, Індія другий за величиною виробник сталі у світі, стала чистим імпортером цієї продукції у фінансовому році, що закінчився у березні, і ця тенденція продовжилася: імпорт готової сталі досяг п’ятирічного максимуму у квітні та травні, згідно з попередніми урядовими даними.

“Ми сказали, що міністерство торгівлі має розслідувати цей імпорт і запропонувати свої рекомендації міністерству фінансів, яке прийме остаточне рішення”, – повідомило джерело агентства.

Наголошується, що індійські міністерства не відразу відповіли на електронні листи Reuters з проханням прокоментувати ситуацію.

Минулого тижня індійська JSW Steel повідомила агентство, що сталеливарна промисловість веде переговори з федеральним урядом про торгові заходи щодо боротьби зі зростаючим імпортом, особливо з Китаю та В’єтнаму.

Джерело додало, що на зустрічі два тижні тому міністерство сталі закликало чиновників з Європейського Союзу не вводити вищі податки на вуглецеву промисловість Індії.