Мін’юст планує створити «Пентагон державних реєстрів» – Стефанішина

Share

У міністерстві юстиції планують імплементувати такий механізм захисту даних, який стане своєрідним «Пентагоном державних реєстрів».

Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – міністр юстиції Ольга Стефанішина.

«Ми забезпечуємо відновлення на майданчиках, які мають належний механізм захисту відповідних даних від можливих атак. Також вже розроблено план створення такого собі «Пентагону» для державних реєстрів, який, ми очікуємо, буде швидко імплементований. Відповідна команда вже працює над запуском цієї ініціативи», – наголосила віцепрем’єр-міністр.

За її словами, метою РФ під час кібератаки був у першу чергу підрив функціональності держави.

«Цієї мети досягнуто не було…проте кібервійна ведеться 24 години на добу сім днів на тиждень. Поки триває широкомасштабна війна з Росією, триватиме і кібервійна», – зазначила Стефанішина.

Як раніше повідомляв UAprom, в «Дії» відновили автоматичне відкриття ФОП.