Китайська Baosteel придбає 50% акцій Nippon Steel у їхньому спільному підприємстві з виробництва автомобільної сталі приблизно за $242 млн, передає apnews.
Зазначається, що термін дії контракту на спільне підприємство Baosteel Nippon Steel Automotive Steel Sheets повинен був закінчитися 30 липня 2024 року.
Підприємство між Baosteel і Nippon Steel поєднувало в собі передові технології Японії з перспективами величезного і швидкозростаючого китайського ринку. Але попит на сталь у Китаї ослаб, оскільки автомобільна промисловість переходить на електромобілі, а будівництво нерухомості призупинилося під час промислового спаду.
Основними клієнтами підприємства є японські автовиробники, і вони борються із жорсткою конкуренцією на китайському ринку.
При цьому японська газета Nikkei повідомила, що Nippon Steel має намір зосередитися на інших проєктах, наприклад, на оспорюваній пропозиції про купівлю U.S. Steel в розмірі $14,1.