УЗ зменшить ставку плати за використання напіввагонів

Share

З липня 2023 року АТ «Укрзалізниця» знизить ставки плати за використання власних напіввагонів на 10,3% у порівнянні з попереднім місяцем – до 1,3 тис. грн/доба

Про це свідчать дані на сайті філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця», передає «ГМК-Центр».

Таким чином, ставки плати за використання піввагонів у липні будуть на найнижчому рівні з січня поточного року. Ставки плати за використання власних окатишевозів залишаються на рівні червня – 450 грн/доба.

За даними ЦТЛ, у наступному місяці ставка на зерновоз знизиться до 300 грн/доба, тоді як у червні зерновики платили за використання зерновозів 3,65 тис. грн/доба. Ставка плати для платформи універсальної, переобладнаної та модернізованої платформи типів 915,968, 969 становитиме 4 тис. грн (+2,6% м./м.), критого вагона – 1,54 тис. грн (+6,9% м./м.), цементовозу – 500 грн (-16,7% м./м.).

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom