Миколаївський глиноземний завод готується відновити роботу

нас ...
Миколаївський глиноземний завод готується відновити роботу

Нині стоїть питання відновлення роботи Миколаївського глиноземного заводу, повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім 24 травня

«По МГЗ є гарні новини, але про це трохи згодом. Наразі стоїть завдання про відновлення його роботи, люди там мають працювати й отримувати зарплату. Поки що триває розгляд апеляційної скарги власника, потім на підприємство зайде менеджмент, і через певний час воно має запрацювати. Само собою, там не має бути нічого російського», - цитує Кіма «Укрінформ».

За його словами, сьогодні на підприємстві працюють близько 300 людей з 6 000, які були до повномасштабної війни. Вони, в основному, зайняті охороною та обслуговуванням шламових полів.

Кім також зауважив, що під час переходу заводу з державної власності у приватну можуть виникати певні проблеми зі шламовими полями, безпечна експлуатація яких потребує серйозних фінансових затрат. Адже не виключено, що під час спекотної вітряної погоди з них знову можуть бути викиди пилу (як це було вже не раз іще до війни, коли навколишні села були вкриті червоним пилом – авт.). Проте це питання влада тримає на контролі.

Також, за словами голови ОВА, обговорюється питання щодо завантаженості роботою ще одного великого підприємства Миколаєва - ДП НВКГ «Зоря-Машпроєкт».

Нагадаємо, що Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін’юсту щодо передачі у державну власність України підприємств, які належали російському олігарху Олегу Дерипасці, серед них і Миколаївський глиноземний завод. Це одне з найбільших у Європі підприємств кольорової металургії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #завод   #мгз  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1