Україна призупинила експорт е/е для забезпечення внутрішніх потреб

нас ...
Україна призупинила експорт е/е для забезпечення внутрішніх потреб

На 24 травня Україна призупинила експорт електроенергії, який на початку тижня здійснювався у нічні години у напрямку Молдови та Польщі

Про це повідомляє НЕК «Укренерго», передає «Бізнес.Цензор».

«Імпорт та експорт електричної енергії наразі не здійснюється. Відсутність експорту електроенергії з України пов’язана з необхідністю покрити внутрішні потреби країни у споживанні протягом всієї доби та забезпечити резерви на вечірні години максимального споживання», – сказано в повідомленні.

В «Укренерго» уточнили, що зараз виробленої електроенергії вистачає для забезпечення потреб споживачів.

Цьому сприяє те, що завдяки високому рівню води у сховищах гідроелектростанції можуть працювати упродовж всієї доби, а також збільшувати свою генерацію для покриття ранкових та вечірніх піків споживання, для цього також максимально залучаються наявні потужності теплових електростанцій. Втім, водопілля поступово знижується, що впливатиме на роботу гідроелектростанцій. Крім того, поступово виходять у ремонт енергоблоки атомних та теплових електростанцій.

Відтак, «Укренерго» закликає ощадно споживати електроенергію у вечірні години, а саме з 19:00 до 22:00.

В компанії додали, що нині складною залишається ситуація поблизу лінії фронту. За останню добу через російські обстріли та пошкодження мереж обленерго були знеструмлені споживачі на Донеччині та Сумщині.

Також внаслідок відключення однієї з ліній обленерго наразі обмежена видача потужності електростанції на сході країни. Пошкоджень у мережі «Укренерго» за останню добу немає.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1