АМКР уклав із Нафтогазом угоду на постачання 200 млн кубометрів газу

нас ...
АМКР уклав із Нафтогазом угоду на постачання 200 млн кубометрів газу

«АрселорМіттал Кривий Ріг» уклав угоду на закупівлю газу із ГК «Нафтогаз Трейдинг», що є частиною Групи Нафтогаз, повідомила прес-служба виробника сталевого прокату.

Документ підписаний 28 квітня 2023 року. Він передбачає закупівлю у «Нафтогаз Трейдингу» 200 млн куб. м природного газу. Цей обсяг покриває орієнтовно більше половини річної потреби металургійного підприємства у паливі.

Як зазначили в АМКР, угода забезпечить надійне постачання газу, що дасть підприємству можливість збільшити рівень виробництва, яке скоротилося внаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

«"АрселорМіттал Кривий Ріг" використовує природний газ практично в усіх своїх виробничих процесах. Наявність стабільного запасу посилює наші шанси цього року поступово наростити виробництво та ввести в роботу промислові агрегати після вимушеної паузи з початку повномасштабної війни», — зазначив генеральний директор АМКР Мауро Лонгобардо.

Очільник Групи Нафтогаз Олексій Чернишов додав, що партнерство з АМКР є можливістю для держструктури збільшити свою присутність у промисловому сегменті ринку та «закріпити статус найнадійнішого постачальника природного газу в Україні». 

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #газ   #нафтогаз   #амкр  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1