«Нафтогаз» зафіксував тариф для населення до травня 2024 року

нас ...
«Нафтогаз» зафіксував тариф для населення до травня 2024 року

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» продовжила дію тарифного плану «Фіксований» ще на рік, його ціна й надалі складатиме 7,96 грн за куб. м (з ПДВ)

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ціна на газ для побутових клієнтів залишається незмінною. Це рішення ухвалене з урахуванням воєнного стану та економічної ситуації в Україні. Попри всю складність ситуації ми продовжимо тримати ціну палива для наших громадян на довоєнному рівні», – зазначив очільник групи Олексій Чернишов.

«Нафтогаз України» забезпечує газом понад 12,4 млн українських домогосподарств. Усі ці клієнти отримують газ відповідно до річного тарифного плану «Фіксований». Період дії тарифу складає: з 1 травня 2023 року по 1 травня 2024 року включно.

У компанії нагадали, що 26 квітня 2023 року в межах підготовки до наступного опалювального сезону 2023/2024 «Нафтогаз України» вийшов на Українську енергетичну біржу (УЕБ) та закупив 1,6 млн куб. м природного газу в приватних українських видобувників.

Відповідно до результатів торгів середньозважена ціна купівлі ресурсу квітня у підземних сховищах газу (ПСГ) становить 10 972 грн за тис. куб. м без ПДВ, середньозважена ціна купівлі ресурсу травня на віртуальній торговій точці (ВТТ) склала 10 767 грн за тис. куб. м без ПДВ.

«Нафтогаз» також продовжує нарощувати обсяги власного видобутку, зокрема за останній місяць  АТ «Укргазвидобування» запустило одразу дві експлуатаційні свердловини на одному з найбільших родовищ України. Сукупно вони додали понад 300 тис. куб. м газу до добового видобутку компанії.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #нафтогаз   #газ   #тариф  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1