G7 погодилася на відстрочення боргових виплат для України

нас ...
G7 погодилася на відстрочення боргових виплат для України

Група кредиторів, до якої входять усі держави G7, погодилася на відстрочку виплат за наданими Україні кредитами до 2027 року, коли завершується чинна програма МВФ

Про це заявили у міністерстві фінансів Канади, передає «Укрінформ».

Зазначається, що представники усіх держав-членів G7 зустрілися 23 березня й узгодили спільну позицію з приводу українського держборгу.

«Надання фінансових запевнень групою кредиторів України передбачає продовження заморожування погашення заборгованості з 1 серпня 2022 року протягом періоду дії програми МВФ (2023-2027 рр.), у відповідності до національного законодавства держав-кредиторів», - йдеться у поширеному повідомленні.

Зауважується, що після стабілізації економічної ситуації в Україні або до закінчення програми МВФ, держави-кредитори запровадять додаткові кроки для полегшення кредитного навантаження на Україну.

«Група кредиторів України запропонує боргове рішення, яке відповідатиме параметрам програми МВФ за умови, що зовнішні приватні кредитори нададуть не менш вигідні умови», - розповіли у канадському Мінфіні.

Члени Групи закликали й інших двосторонніх кредиторів «швидко укласти не менш вигідну угоду із урядом України щодо боргових умов».

До групи кредиторів України входять Канада, Франція, Німеччина, Японія, Велика Британія та США. Спостережний статус мають Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Данія, Фінляндія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Корея, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція та Швейцарія.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #мвф   #кредит  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1