Норвегія надасть фінпідтримку релокованим українським підприємствам

нас ...
Норвегія надасть фінпідтримку релокованим українським підприємствам

Міністерство економіки підписало Меморандум про взаєморозуміння з Норвезькою радою у справах біженців щодо надання фінансової допомоги релокованим підприємствам

Про це повідомила прес-служба українського відомства.

«Через військову агресію Росії проти України бізнес змушений релокуватися з регіонів, де ведуться активні бойові дії, в безпечніші. На сьогодні релоковано 800 підприємств, 80% з яких вже працюють на новому місці. Підписаний меморандум дозволить надати додаткову допомогу, зокрема, фінансову, таким підприємствам, щоб вони могли швидше адаптуватися та збільшити виробничі потужності в нових регіонах», - повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко.

Меморандум передбачає, що Мінекономіки надасть Норвезькій раді у справах біженців (NRC) інформацію щодо релокованих суб’єктів господарювання, після чого NRC самостійно відбере підприємства для надання фінансової та інших видів допомоги. Серед першочергових критеріїв відбору - підприємство переміщено до Львівської або Тернопільської областей, має чіткі бізнес-ідеї та потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю.

У рамках меморандуму NRC планує надавати пряму допомогу мікро-, малим та середнім підприємствам протягом 12 місяців.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1