Україна готує угоди про вільну торгівлю з Японією та Австралією, – Мінекономіки

нас ...
Україна готує угоди про вільну торгівлю з Японією та Австралією, – Мінекономіки

Україна планує підписати митний безвіз із Об’єднаними арабськими еміратами (ОАЕ) та хоче приєднатися до «Угоди про транстихоокеанське партнерство», що надасть можливість вільної торгівлі з Японією та Австралією

Про це повідомила міністерка економіки Юлія Свириденко під час Саміту експортерів, передає «Бізнес.Цензор».

Крім того, Україна також розраховує на продовження дії безвізового режиму з ЄС, Великою Британією й Канадою.

«ЄС фактично вже ухвалив рішення про продовження безмитної торгівлі. Наша задача, щоб така співпраця тривала до моменту повноцінного вступу України до ЄС», – зазначила міністерка.

За словами Свириденко, у квітні 2023 року Україна має підписати договір про зону вільної торгівлі з ОАЕ. Також у планах приєднання до «Угоди про транстихоокеанське партнерство».

«Це відкриє можливість вільної торгівлі з країнами, де ще не діє «митний безвіз», наприклад Японія, Нова Зеландія, Австралія», – сказала Свириденко.

Уряд також сподівається на продовження зернової угоди. «Думаємо, це продовження буде», – зазначила очільниця Мінекономіки.

Загалом Україна має митний безвіз із 35 країнами Європи, а також Великою Британією, Туреччиною, Сербією, Північною Македонією, Ісландією, Норвегією, Ліхтенштейном і Швейцарією.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1