«Укроборонпром» відновлюватиме пошкоджену закордонну техніку

нас ...
«Укроборонпром» відновлюватиме пошкоджену закордонну техніку

Державний концерн «Укроборонпром» готується до відновлення пошкодженої внаслідок воєнних дій техніки, яку передають українським військовим міжнародні партнери

Про це 16 березня повідомила речниця концерну Наталія Сад, передає «Укрінформ».

«Ми перебуваємо в тісному контакті з виробниками техніки, яка надходить до ЗСУ. І ми будемо готові взятися за ремонт та відновлення цих машин, якщо, умовно, така потреба буде визначена саме для «Укроборонпрому». Ми зацікавлені в тому, щоб допомогти нашій армії повертати у стрій в боєздатному стані машини закордонного походження», – сказала вона.

За словами Сад, концерн дотримується принципу Міноборони, який полягає в тому, що вся техніка, яка може бути відновлена в районі проведення бойових дій, має там і ремонтуватися. Важчі машини мають транспортуватися на відповідні майданчики в межах України, а важка техніка, яка потребує значного втручання, – переміщуватися в країну-виробника.

«Ми готуємось до того, що нам доведеться закрити цей шмат роботи попри величезну кількість техніки з українського парку, яку потрібно повертати у стрій. Тому така робота у нас ведеться», – резюмувала речниця.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1