«Нафтогаз» запустив нову потужну свердловину

нас ...
«Нафтогаз» запустив нову потужну свердловину

АТ «Укргазвидобування» пробурило нову оціночно-експлуатаційну свердловину глибиною 5950 м, яка дає 340 тис. куб. м природного газу на добу

Про це повідомила НАК «Нафтогаз Україна».

«Це дуже хороший результат, особливо враховуючи, що родовище, на якому пробурена свердловина, експлуатується вже 45 років та виснажене на 85%. Він став можливим завдяки застосуванню сучасних підходів до розробки родовищ», – пояснив очільник «Нафтогазу» Олексій Чернишов.

Зокрема, під час проектування свердловини за допомогою 3D-моделі родовища фахівці змогли визначити перспективну ділянку продуктивного пласта родовища, яка досі не розроблялася.

«Минулого року ми переформатували команду наших геологів і розробників, переглянувши процеси і посиливши її потужними фахівцями з досвідом роботи в міжнародних компаніях. Уже бачимо результат. Досягнуті результати на цьому родовищі та низка інших нещодавніх геологічних відкриттів стануть важливими складовими для нарощення видобутку газу вже цього року», – зазначив т. в. о. генерального директора «Укргазвидобування» Олег Толмачев.

Результати буріння нової свердловини дали підстави запланувати буріння ще однієї свердловини на цій ділянці родовища.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1