Метінвест зібрав 300 тис євро на допомогу українцям на благодійному аукціоні

нас ...
Метінвест зібрав 300 тис євро на допомогу українцям на благодійному аукціоні

Гуманітарна ініціатива Групи Метінвест «Рятуємо життя», що була створена в координації з Фондом Ріната Ахметова, представила результати своєї роботи партнерам і донорам на благодійному вечорі, що відбувся 8 березня в Мілані. За рік великої війни Росії проти України проєкт допоміг майже 500 тисячам людей на суму 8 млн 430 тис. євро, з яких понад 2,4 млн євро пожертвували донори. Ще 300 000 євро на підтримку постраждалих на війні українців вдалося зібрати під час благодійного аукціону на самому заході, повідомила прес-служба компанії.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков подякував італійським та міжнародним партнерам за підтримку українців: «Друзі — головна сила, яку має Україна. Ви вже допомогли половині мільйона українців повернутися до нормального життя. Через лікування, психологічну реабілітацію, через щоденні потреби. Вони завжди пам'ятатимуть, що ви для них зробили. І я щиро дякую вам за це. Впевнений, що Україна боротиметься до перемоги на своїх умовах. І для мене було б великою честю, якби італійські компанії долучилися до відбудови України разом із нами».

З молотка пішли 13 лотів, серед яких копія маріупольського муралу «Мілана» на сталі «Азовсталі», картина від Даші Кандинської, військовий прапор зі Зміїного острову, спецівка з бомбосховища «Азовсталі» з автографом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного футбольні аксесуари від клубу «Шахтар», футболка з підписом футболіста Михайла Мудрика, платівка від Джамали та інші. 

Ініціатива «Рятуємо життя» надає безперервну допомогу українцям харчами та предметами першої потреби. Для забезпечення роботи ініціативи організовано два хаби у Польщі, де збирають, сортують та готують до відправлення гуртові вантажі. У координації з урядом України їх доставляють до міст і регіонів, де цієї підтримки потребують. За рік повномасштабного вторгнення українці з 70 територіальних громад отримали понад 4 тисячі тонн харчових продуктів і засобів гігієни. Донорами проєкту стали понад 200 компаній зі всього світу. До ініціативи долучилося 400 волонтерів та 10 фондів і громадських організацій.

Потужну підтримку від «Рятуємо життя» за рік війни отримала й медична галузь: до лікарень України доставлено медпрепарати, витратні матеріали та обладнання на понад 246 тисяч євро.

Спільно з проєктом підтримки протезування в Україні ініціатива повертає до повноцінного життя військових і цивільних, які постраждали під час війни. Процедуру протезування й лікування на різних стадіях проходять 34 людини, котрі перенесли ампутації кінцівок, а сім із них вже отримали протези вартістю від 10 до 30 тисяч євро.

Також надається психологічна допомога постраждалим від війни жінкам і дітям. Завдяки реалізації спільної з «Фондом Маша» програми «Незламна мама» допомогу отримали 140 людей.

Цього року проєкт має намір розширити допомогу: залучити до програми протезування щонайменше 70 постраждалих українців. Планується, що ще 200 ветеранів війни стануть учасниками реабілітаційних програм, а 500 матерів і 500 дітей пройдуть психологічне відновлення.

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1