«Ощадбанк» отримав від ЄІБ 25 млн євро ліміту для підтримки українського підприємництва

нас ...
«Ощадбанк» отримав від ЄІБ 25 млн євро ліміту для підтримки українського підприємництва

У рамках тристоронньої угоди з Європейським інвестиційним банком та Європейським інвестиційним фондом «Ощадбанк» отримав новий ліміт у розмірі 25 млн євро для фінансування бізнесу за програмою гарантійного механізму

Про це повідомляє прес-служба фінансової установи.

Угода розширює доступ до кредитування підприємствам, які не мають достатньої застави на всю суму кредиту. Завдяки тристоронньому партнерству 70% кредиту покривається гарантією ЄІБ, а позичальник має забезпечити заставою лише 30% суми кредиту. Очікується, що Ощад зможе профінансувати понад 150 клієнтів на суму близько 1 млрд грн.

«Понад п’ять років ми співпрацюємо з групою ЄІБ з метою доступного фінансування мікро-, малого та середнього бізнесу. За цей період сотні бізнесів отримали поштовх до розвитку, скориставшись можливістю кредитування зі зниженими вимогами до застави», – зазначив голова правління «Ощадбанку» Сергій Наумов.

Тристороння угода «Ощадбанку» з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та Європейським інвестиційним фондом стала можливою завдяки підтримці Європейського Союзу в рамках ініціативи EU4Business.

Заявки на фінансування приймаються з 7 березня 2023 року у відділеннях «Ощадбанку».

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Теги:   #ощадбанк   #банк  
Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1