Головною проблемою для економіки США стала війна в Україні, - аналітики

нас ...
Головною проблемою для економіки США стала війна в Україні, - аналітики

Російське вторгнення в Україну стало однією з основних проблем для економіки США

Про це заявив виконавчий директор JPMorgan Chase & Co Джеймі Дімон, зазначивши при цьому, що ще однією проблемою для США стали стосунки з Китаєм, повідомляє «УНІАН» із посиланням на Bloomberg.

«Найбільше мене турбує Україна. Нафта, газ, лідерство у світі та наші стосунки з Китаєм - це набагато серйозніше, ніж економічні коливання, з якими нам всім доводиться мати справу щодня», - зазначив виконавчий директор JPMorgan.

Він також зазначив, що США все ще сподіваються на відносно м'яку рецесію.

«У нас все ще може бути «м'яка посадка». Можлива м'яка рецесія, можлива більш жорстка рецесія. Я думаю, що є хороші шанси, що інфляція знизиться, але недостатньо до четвертого кварталу», - зазначив Дімон.

У липні 2022 року JPMorgan заявив про те, що економіка США за крок від рецесії. У вересні 2022 року фондові індекси США впали до дворічного мінімуму.

2 жовтня 2022 року в ЗМІ з'явилася інформація про те, що США готові щомісяця виділяти Україні $1,5 млрд до кінця війни.

Станом на 11 жовтня S&P прогнозував, що найбільша економіка світу почне сповільнюватися та падати. Аналітики очікували, що економіка США увійде в рецесію в останньому кварталі року. Дослідницька група знизила прогноз реального валового внутрішнього продукту на 2023 рік до мінус 0,5% в порівнянні зі зростанням на 0,9% раніше.

Читайте новини бізнесу та промисловості у Telegram-каналі UAprom

Оценить материал:
load
Рейтинг: 5.00
1